Poniedziałek, 22. stycznia, mamy 18176 ofert pracy!

Euro Labora Sp.J. / Praca fizyczna / Austria / Salzburg
Euro Labora Sp.J.

Agencja pośrednictwa pracy za granicą

Elektromonter wysokich napięć - austriackie warunki zatrudnienia
Numer referencyjny: EL-WN/AT/2018
Austria / Salzburg
Opis stanowiska

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2018

Zakres obowiązków:

- demontaż starych i montaż nowych linii wysokiego napięcia

- prace naziemne, m.in. łączenie i wieszanie kabli na słupach

Zakres odpowiedzialności

- doświadczenie na w/w stanowisku

- dobra znajomość języka niemieckiego

- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokościach

Oferujemy

- austriackie warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie + diety

- świąteczne i urlopowe

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy:

praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: EL-WN/AT/2018

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłsozeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj pracodawcę

Plac Wolności 1
47-400 Racibórz
śląskie, Polska