Poniedziałek, 22. stycznia, mamy 18176 ofert pracy!

Euro Labora Sp.J. / Praca fizyczna / Polska / Racibórz
Euro Labora Sp.J.

Agencja pośrednictwa pracy za granicą

Pracownik/ca magazynu - niemieckie warunki zatrudnienia
Numer referencyjny: PAK/DE/2018
Polska / Racibórz
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen

Zakres obowiązków:

- proste prace w magazynie wysyłkowym, pakowanie i komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych

Zakres odpowiedzialności

- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

- nastawienie na realizację powierzonych zadań

- dbałość o estetykę wykonywanej pracy

- dyspozycyjność na dłuższy pobyt

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- niemieckie warunki zatrudnienia

- stałą pracę

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłsozeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj pracodawcę

Plac Wolności 1
47-400 Racibórz
śląskie, Polska