Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

MONNARI TRADE S.A. / Internet / Multimedia / Polska / dolnośląskie / Łódź
MONNARI TRADE S.A.

Marka Monnari www.monnari.com.pl istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponadczasowej klasyki. Rozmaite linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Asystent Projektanta
Polska / Łódź
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • współpraca przy tworzeniu projektów odzieży damskiej, zgodnych z koncepcją marki,
  • zaangażowanie na każdym etapie cyklu życia produktu począwszy od koncepcji projektu, poprzez m.in. dobór materiałów i dodatków, wypełnianie dokumentacji techniczno-technologicznej (karty produktu) aż  do wprowadzenia produktu do produkcji.

Zakres odpowiedzialności

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • umiejętność tworzenia projektów -talent twórczy, zgodnie z obowiązującymi trendami mody,
  • znajomość podstawowych technologii produkcji odzieży,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • znajomość rynku dostawców tkanin i dodatków będzie dodatkowym atutem,
  • wysoki poziom dbałości o jakość wykonywanych pod presją czasu zadań,
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • niezbędna znajomość programu COREL DRAW.

Oferujemy

Oferujemy:
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv klikając przycisk:

Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.