Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

TBS Consulting / Polska / lubelskie / Warszawa
TBS Consulting

Dla renomowanego, międzynarodowego producenta z obszaru elementów maszyn przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Praca na samodzielnym stanowisku (jednoosobowy dział marketingu) w siedzibie firmy (okolice Ursynowa), polegająca na koordynacji całości działań marketingowych firmy.
  • Organizacja imprez branżowych: międzynarodowe targi, akcje promocyjne.
  • Przygotowywanie i publikacja treści: Facebook, Twitter.
  • Współpraca z agencją PR.
  • Współpraca z organizatorami targów i firmami wspierającymi.
  • Raportowanie do Kierownika Biura w Warszawie.

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • Przynajmniej 3-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunku związanym z Marketingiem lub PR.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
  • Kreatywność, świetna organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy
Oferta:

  • Umowa o pracę na zastępstwo na okres 1 roku z możliwością przedłużenia na stałe.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Praca w międzynarodowej firmie, czołowej na świecie w swojej branży.
  • Dobra atmosfera pracy.
Kontakt

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku