Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

Endress+Hauser Polska Sp.z o.o. / Polska / kaliningradzki / Wrocław
Endress+Hauser Polska Sp.z o.o.

Jesteśmy polskim oddziałem szwajcarskiej firmy, będącej wiodącym w świecie producentem urządzeń i rozwiązań automatyki. Nasza oferta obejmuje przyrządy do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia i temperatury, analizy cieczy, rejestracji i cyfrowego przetwarzania danych stosowane w większości gałęzi przemysłu.

Do naszej siedziby we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka Działu Marketingu
Numer referencyjny: Asystent Marketing/2018
Polska / Wrocław
Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za opracowywanie baz danych (kontakty telefoniczne) oraz wsparcie bieżącej pracy działu marketingu.

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • nienaganna dykcja i wysoka kultura osobista
  • umiejętność współpracy w grupie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • sprawna obsługa MS Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • miłą atmosferę i warunki pracy
  • szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Przesłanych dokumentów nie zwracamy.