Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

Polska / małopolskie / Białystok
Klient portalu Praca.eu
Zastępca Dyrektora Personalnego
Polska / Białystok
Opis stanowiska
Wymagania:
  • dobra znajomość MS Excel
  • praktyka w budowaniu ścieżek kariery, systemów motywacyjnych
  • znajomość przepisów Kodeksu Pracy oraz umiejętność sprawnej interpretacji tych przepisów

Zakres odpowiedzialności
Zakres obowiązków:
  • planowanie budżetu personalnego i koordynacja jego realizacji
  • realizacja założeń strategii personalnej Grupy KAN
Oferujemy
Oferujemy:
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • dużą samodzielność w działaniu