Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

GRUPA KAN / Polska / małopolskie / Białystok
GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy na rynkach zagranicznych, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

Zastępca Dyrektora Personalnego
Numer referencyjny: NOP/1/2018
Polska / Białystok
Opis stanowiska
Wymagania:

  • wymagane wykształcenie wyższe
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku zarządczym w dziale HR
  • znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie we wdrażaniu narzędzi HR
  • praktyka w budowaniu ścieżek kariery, systemów motywacyjnych
  • znajomość przepisów Kodeksu Pracy oraz umiejętność sprawnej interpretacji tych przepisów
  • dobra znajomość MS Excel

Zakres odpowiedzialności
Zakres obowiązków:

  • prowadzenie wskazanych projektów w zakresie HR w obszarze Grupy KAN
  • współzarządzanie procesami personalnymi
  • koordynacja działań w podległym obszarze
  • planowanie budżetu personalnego i koordynacja jego realizacji
  • realizacja założeń strategii personalnej Grupy KAN
Oferujemy
Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + List Motywacyjny) za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.