Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

PKO Bank Polski / Serwis / Technika / Montaż / Polska / małopolskie / Białystok
PKO Bank Polski

Biuro Dokumentacji Kredytowej

Specjalista ds. dokumentacji kredytowej
Numer referencyjny: CEN/056/01/2018
Polska / Białystok
Opis stanowiska

Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która polega na:

• wsparciu prawnym w Obszarze Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej polegającą na przygotowywaniu dokumentacji kredytowej, w szczególności:
umów kredytowych, umów o udzielenie gwarancji bankowych i akredytyw, dokumentów zabezpieczeń i wniosków koniecznych do właściwych sądów a także pozostałych umów i dokumentów stosowanych w transakcjach o charakterze kredytowym
• merytorycznym wsparciu w Obszarze Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej w zakresie strukturyzowania transakcji dla klientów tego obszaru, w tym także uczestnictwo w negocjacjach z klientami odnośnie treści umów

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

• legitymujesz się wykształceniem wyższym prawniczym
• posiadasz znajomość prawa cywilnego, prawa bankowego, ustawy o księgach wieczystych i hipotece, ustawy o zastawie rejestrowym i rejestrze zastawów, ustaw regulujących ustrój i działanie jednostek samorządu terytorialnego oraz orzecznictwa sądów w przedmiotowym zakresie
• posiadasz umiejętność pracy w zespole, jesteś dokładny i skrupulatny
• dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś samodzielny
• znasz dobrze pakiet MS Office
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w instytucji finansowej lub dziale prawnym/umów oraz znajomość języka angielskiego

Co od nas otrzymasz:

• umowę o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
• elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
• prywatną, ogólnopolską opiekę zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze
• profesjonalny systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

W nadsyłanych dokumentach proszę podać konkretną lokalizację miejsca pracy.

Oferujemy

pko, bank, bp