Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

Adamed Sp. z o.o. / Budownictwo / Polska / lubelskie / Pieńków koło Warszawy
Adamed Sp. z o.o.

Adamed to lider na polskim rynku leków nowej generacji dla wielu grup terapeutycznych, m.in. kardiologii, psychiatrii, pulmonologii i ginekologii, dla którego priorytetem są badania nad innowacyjnymi terapiami na choroby cywilizacyjne. Intensywnie rozwija działy badawczo-naukowe, w których opracowano ponad 50 patentów na własne formuły leków. Obecnie firma zatrudnia blisko 1700 osób zarówno w kraju, jak również w swoich filiach w Hiszpanii, Czechach, Słowacji, Rosji, Ukrainie i Kazachstanie.

Otwartość i Innowacyjność, Wzajemny Szacunek, Jakość, Doskonałość Operacyjna oraz Elastyczność i Szybkość Działania to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Jesteśmy również firmą wyróżnioną godłem Solidnego Pracodawcy branży farmaceutycznej.

W związku z rozwojem biznesu oraz konsolidacją procesów w ramach grupy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Prawami Własności Przemysłowej
Polska / Pieńków koło Warszawy
Opis stanowiska
Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Monitorowanie terminów i zlecanie wnoszenia opłat okresowych do urzędów patentowych lub podmiotów pośredniczących we wnoszeniu opłat;
  • Wsparcie administracyjne Działu Obsługi Prawnej Korporacyjnej, min: obsługa korespondencji, archiwizacja dokumentacji działu
  • Obsługa bazy danych znaków towarowych i patentów;
  • Przygotowywanie raportów dotyczących statystyki aktywności Grupy Adamed w zakresie własności przemysłowej;
  • Wsparcie w zakresie przygotowywania i prowadzenia korespondencji z instytucjami współpracującymi;
  • Raportowanie i weryfikacja kosztów usług kancelarii zewnętrznych oraz opłat urzędowych;
  • Monitorowanie zmian w prawie krajowym i międzynarodowym dot. własności przemysłowej.

Zakres odpowiedzialności
Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie wsparcia administracyjnego w kancelarii patentowej lub prawnej;
  • Wykształcenia wyższego;
  • Wiedzy z zakresu Prawa Własności Przemysłowej;
  • Mile widziana znajomość Kodeksu Spółek Handlowych;
  • Sprawnej obsługi pakietu MS Office;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Sumienność, dokładności i umiejętność pracy grupowej oraz nastawienia na poszukiwanie rozwiązań.
Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;
  • Możliwość progresu zawodowego  związaną z atrakcyjnym systemem motywacyjnym oraz pakietem szkoleń;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
Kontakt

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie