Wtorek, 16. stycznia, mamy 19632 ofert pracy!

Polfa Tarchomin S.A. / Polska / lubelskie / Warszawa
Polfa Tarchomin S.A.

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 190-letnią tradycją.  Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Druków Informacyjnych w Dziale Rejestracji
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie druków informacyjnych, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami, dla produktów leczniczych Polfy Tarchomin S.A. zgłaszanych do rejestracji na rynku polskim i rynkach zagranicznych
  • Śledzenie wymagań rejestracyjnych, wytycznych oraz piśmiennictwa medycznego w zakresie przygotowania druków informacyjnych
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Polfy Tarchomin S.A. oraz z zagranicznymi przedstawicielstwami firmy w zakresie przygotowania druków informacyjnych
  • Nadzór nad bazą danych dotyczących druków informacyjnych oraz nad archiwizacją dokumentacji związanej z przygotowaniem druków informacyjnych
  • Udzielanie informacji medycznej o produktach leczniczych wytwarzanych przez „Polfa” Tarchomin S.A.

Zakres odpowiedzialności
  • Wykształcenie wyższe – farmaceutyczne lub medyczne,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość wymagań rejestracyjnych dotyczących przygotowania druków informacyjnych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny,
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
  • Wskazana znajomość procedur rejestracyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność, terminowość,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu,
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełny etat),
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".