Poniedziałek, 22. stycznia, mamy 18176 ofert pracy!

ING Bank Śląski S.A. / Serwis / Technika / Montaż / Polska / lubelskie / Warszawa
ING Bank Śląski S.A.

Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz wprowadzać z nami zmiany i usprawnienia, zapraszamy do aplikowania.

Product Development Expert w obszarze wsparcia klientów segmentu SME/MC
Numer referencyjny: AS/CA-SME/MCM/PDE
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

Opracowywanie standardowych i niestandardowych analiz we współpracy z innymi jednostkami Banku, w tym m.in.:

  • Przygotowanie cyklicznych raportów na potrzeby Zarządu Banku oraz klientów wewnętrznych.
  • Przeprowadzanie analizy zagadnień oraz formułowanie wniosków i rekomendacji
  • Uczestnictwo w przedsięwzięciach międzynarodowych w ramach Grupy ING

Zakres odpowiedzialności
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Min. 5 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolności analitycznego i twórczego myślenia oraz planowania
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom zaawansowany)
  • Umiejętności formułowania wniosków
  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Excel oraz MS Powerpoint
  • Dokładności
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji
  • Zaangażowania i pasji w działaniu
  • Umiejętności obsługi baz danych, znajomości języka SQL oraz BI Cognos, które będą dodatkowymi atutami
Oferujemy
Naszym pracownikom oferujemy:
Kontakt