Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

Fundacja WWF Polska / Budownictwo / Polska / lubelskie / Warszawa
Fundacja WWF Polska

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Działając od 55 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynia się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie.

WWF Polska od ponad 15 lat nieprzerwanie działa na rzecz ochrony przyrody w Polsce i na świecie.

Jesteś osobą kreatywną, nie bojącą się wyzwań? Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie z zakresu komunikacji i ochrony środowiska? Przyłącz się do zespołu WWF Polska!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy studentów na umowę zlecenie:

Pracownik Działu Rozwoju i Edukacji
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • Wsparcie realizacji ogólnopolskiej kampanii społecznej Godzina dla Ziemi WWF
  • Kontakt z partnerami wspierającymi kampanię
  • Komunikacja z mediami
  • Wsparcie przy działaniach eventowych
  • Monitorowanie działań w social mediach
  • Raportowanie z prowadzonych działań

Zakres odpowiedzialności
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Ukończony min. 2-gi rok studiów (np. marketing, PR, komunikacja, dziennikarstwo, ochrona środowiska)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office w tym programu Excel

Idealnie abyś charakteryzował/a się:

  • Łatwością w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywnością
  • Umiejętnością pracy w zespole
  • Dobrą organizacją pracy własnej
  • Zainteresowaniami w obszarze ochrony środowiska
Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na ok. 20-25h/tygodniowo
  • Możliwość rozwoju i nauki przy ciekawych i angażujących projektach
  • Współudział w rozwoju działalności WWF w Polsce
  • Możliwość współpracy z młodym, dynamicznym zespołem będącym częścią międzynarodowej organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 23.01.2018 r., na adres: skobus@wwf.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku i jest użyta na potrzeby publikacji ogłoszenia na portalu Praca.pl.