Piątek, 19. stycznia, mamy 19262 ofert pracy!

Polfa Tarchomin S.A. / Polska / lubelskie / Warszawa
Polfa Tarchomin S.A.

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 190-letnią tradycją.  Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Rejestracji Produktów Leczniczych (rynki rosyjskojęzyczne)
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
  • prowadzenie powierzonych procesów rejestracji, re-rejestracji, zgłaszanie zmian porejestracyjnych na wskazanych rynkach (głównie rynki rosyjskojęzyczne) zgodnie z obowiązującymi wymaganiami,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Polfy Tarchomin S.A. oraz z zagranicznymi przedstawicielstwami firmy w zakresie prowadzonych działań rejestracyjnych,
  • śledzenie przepisów dotyczących procedur rejestracyjnych produktów leczniczych.

  • wykształcenie wyższe: farmaceutyczne, medyczne, chemiczne lub biologiczne,
  • doświadczenie związane z prowadzeniem procesów rejestracyjnych produktów leczniczych na rynkach zagranicznych– rynki rosyjskojęzyczne,
  • biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny,
  • znajomość wymagań oraz wytycznych w zakresie rejestracji produktów leczniczych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność, terminowość,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu,
  • zdolności organizacyjne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełny etat),
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".