Poniedziałek, 22. stycznia, mamy 18176 ofert pracy!

Tesco Polska Sp. z o.o. / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / kaliningradzki / Wrocław
Tesco Polska Sp. z o.o.
Doradca klienta (kasy)
Numer referencyjny: 31104//189
Polska / Wrocław
Opis stanowiska
• Obsługa klienta na najwyższym poziomie poprzez udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej

• Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar (w przypadku nieznajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń)

• Praca odbywa się w systemie zmianowym

• Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy
Zakres odpowiedzialności
• Zaangażowanie w pracę

• Umiejętność pracy w zespole

• Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

• Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy

• Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów  wewnętrznych)

• Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro

• Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy

• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami