Poniedziałek, 22. stycznia, mamy 18176 ofert pracy!

POLPHARMA S.A. / Kadra zarządzająca / Polska / lubelskie / Warszawa
POLPHARMA S.A.
Kierownik Marketingu
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

Dział Marketingu Consumer Healthcare

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowej w ramach założeń budżetowych powierzonych  kategorii produktowych oraz za planowanie i organizację pracy zespołu marketingowego składającego się z Kierowników Produktu.

Zakres odpowiedzialności:

  • Budowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej marek w ramach powierzonych  kategorii produktowychch
  • Monitorowanie i analiza rynku, działań konkurencji oraz dostosowywanie strategii marketingowej do zmian zachodzących na rynku
  • Realizowanie celów sprzedażowych, finansowych (sprzedaż, kontrybucja marketingowa) i rynkowych w oparciu o efektywne zarządzanie powierzonym budżetem.
  • Efektywne wprowadzenie nowych produktów na rynek.
  • Wybór i implementacja odpowiednich narzędzi komunikacyjnych, analitycznych i reklamowych
  • Zarządzanie pracą i rozwój podległego zespołu marketingowego

Zakres odpowiedzialności
Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Doświadczenie w zarządzeniu kategorią produktów w firmie branży farmaceutycznej, FMCG lub agencji reklamowej
  • Doświadczenie w kreowaniu i realizacji strategii marketingowych, szeroka wiedza w zakresie ATL, BTL, digital, łączenie wszystkich kanałów marketingowych
  • Duże doświadczenie w tworzeniu komunikacji konsumenckiej
  • Duże doświadczenie w badaniach konsumenckich
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Innowacyjne myślenie, kreatywność, doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Silne zdolności przywódcze, charyzma i przebojowość
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku zmieniających się priorytetów i wymagań
  • Pro aktywność, samodzielność i silne nastawienie na realizację założonych celów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
Oferujemy
Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatne centrum medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków)