Poniedziałek, 22. stycznia, mamy 18176 ofert pracy!

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / opolskie / Tarnowskie Góry
SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach. Jesteśmy Firmą świadomą, że o naszym sukcesie stanowią ludzie, ich wiedza, ambicje i zaangażowanie. Dlatego skupiamy się na rozwoju naszych pracowników. Jeśli szukasz pracy w solidnej firmie, a ponadto cenisz sobie przyjazną atmosferę to dobrze trafiłeś. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca - Magazynier
Numer referencyjny: 343/KM/TRG
Polska / Tarnowskie Góry
Opis stanowiska
Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę
  • pełny etat

Zadania:

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu oraz dowóz do klienta

Zakres odpowiedzialności
  • minimum zawodowe wykształcenie
  • prawo jazdy kat. C
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu na HDS
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży budowlanej
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • energia, entuzjazm i konsekwencja w działaniu
Oferujemy
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • jasno określoną ścieżkę kariery

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji, zawierających klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz numerem referencyjnym za pomocą przycisku

lub listownie na adres:
SEWERA POLSKA CHEMIA
42-600 Tarnowskie Góry, ul. Nakielska 24
z dopiskiem: Rekrutacja na stanowisko kierowca-magazynier

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.