Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

ALSTAL Grupa Budowlana / Obsługa Klienta / Sprzedaż / Polska / walia / Jacewo, Inowrocław
ALSTAL Grupa Budowlana

ALSTAL Grupa Budowlana Spółka z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Kwiatowa 23

88-110 Jacewo

Zatrudni osobę na stanowisko:

Referent ds. prawnych / umów
Polska / Jacewo, Inowrocław
Opis stanowiska
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • Sporządzanie oraz weryfikowanie umów cywilnoprawnych  (na roboty budowlane, dostaw, zleceń, sprzedaży itp.),
  • kompletowanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia umowy,
  • wykonywania czynności związanych z pisemnym oraz elektronicznym obiegiem dokumentów.

Zakres odpowiedzialności

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, kierunek: prawo – posiadanie tytułu naukowego magister prawa,
  • znajomości prawa cywilnego, gospodarczego,
  • znajomość prawa budowlanego
    będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w sporządzaniu umów cywilnoprawnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności efektywnej pracy w zespole,
Oferujemy
Wybranym kandydatom oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę
    w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • benefity pozapłacowe.