Poniedziałek, 22. stycznia, mamy 18176 ofert pracy!

FORUM MEDIA POLSKA / Budownictwo / Polska / pomorskie / Poznań
FORUM MEDIA POLSKA

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.,

członek międzynarodowego holdingu Forum Media Group,

poszukuje osoby do pracy w Dziale Obsługi Klienta i Logistyki na stanowisku:

Asystent w Dziale Obsługi Klienta i Logistyki
Polska / Poznań
Opis stanowiska
Osoba pracująca na stanowisku Asystenta w Dziale Obsługi Klienta i Logistyki będzie odpowiedzialna za:

  • wprowadzanie zamówień klientów,
  • aktualizację bazy danych,
  • telefoniczny kontakt z klientami,
  • weryfikację wprowadzonych do sytemu danych.

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • chęć do nauki i zdobywania doświadczenia,
  • komunikatywność,
  • samodzielność i dokładność,
  • sumienność i dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w zespole.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej i studiujesz zaocznie będzie to dodatkowy atut.

Oferujemy
Oferujemy

  • pracę na umowę zlecenie od poniedziałku do piątku w stabilnej firmie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Nie wysyłaj listu motywacyjnego. Potrzebujemy tylko Twoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.