Poniedziałek, 22. stycznia, mamy 18176 ofert pracy!

Mellströms Bil AB / Wydawnictwo / Dziennikarstwo / Polska
Mellströms Bil AB

Karlskrona Bilskadecenter poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter nadwozi samochodów ciężarowych
Polska
Opis stanowiska
  • montaż/demontaż/naprawa elementów nadwozia

Zakres odpowiedzialności
  • doświadczenie
  • znajomość budowy tego typu pojazdów i umiejętność montażu/demontażu poszczególnych zespołów i mechanizmów
Oferujemy
  • firma zapewnia zakwaterowanie
  • praca legalna
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Kontakt

CV prosimy przesyłać języku polskim na adres:

Andreas@karlskronabilskadecenter.se

w temacie wpisując nazwę stanowiska

lub za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".