Poniedziałek, 22. stycznia, mamy 18176 ofert pracy!

Mellströms Bil AB / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / Karlskrona
Mellströms Bil AB

Warsztat samochodowy położony w południowo-wschodniej Szwecji, w pobliżu przystani promowej, która biegnie między Karlskroną i Gdynią poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Elektryk samochodów ciężarowych
Polska / Karlskrona
Opis stanowiska
  • wszelkie prace związane z naprawą, elektryką samochodów ciężarowych

Zakres odpowiedzialności
  • mim. 5 letnie doświadczenie na powyższym stanowisku
  • praktyczne doświadczenie w zawodzie
  • znajomość zagadnień mechaniki i elektryki samochodowej
  • wykształcenie kierunkowe
  • zdolności manualne - precyzja, dokładność
  • samodzielność
Oferujemy
  • firma zapewnia zakwaterowanie
  • stabilne zatrudnienie
  • praca w pełni legalna
  • możliwość pracy w ramach nadgodzin

Kontakt

CV w języku polskim  prosimy przesyłać na adres:
Andreas@karlskronabilskadecenter.se