Piątek, 19. stycznia, mamy 19262 ofert pracy!

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES / Ochrona osób i mienia / Polska / opolskie / Katowice
Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Stowarzyszenie SPES jest charytatywną organizacją katolicką. Pomagamy potrzebującym od roku 1986. Kandydatów prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie:  www.spes.org.pl

Koordynator Programu Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia SPES
Polska / Katowice
Opis stanowiska

Stowarzyszenie SPES prowadzi działalność pomocową na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz osób, które z powodu poważnej choroby, podeszłego wieku, pozbawienia środków do życia czy innych krytycznych wydarzeń, znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej. Jednym z realizowanych projektów jest Program Pomocy Dzieciom, w ramach którego wspieramy rodziny opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym.

Koordynator Programu Pomocy Dzieciom:

  • przeprowadza nabór stypendystów do Programu Pomocy Dzieciom
  • przygotowuje i wprowadza w życie plany pomocy stypendialnej
  • współpracuje z pozostałymi członkami zespołu w pozyskiwaniu funduszy na działalność Programu

Poszukujemy osób przygotowanych do pracy w obszarze pomocy społecznej (psycholog, socjolog, pracownik socjalny, magister nauk o rodzinie) ale jesteśmy również gotowi zatrudnić osoby bez doświadczenia i przygotowania zawodowego. Zachęcamy również do udziału w rekrutacji osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności (siedziba Stowarzyszenia jest pozbawiona barier architektonicznych).

Od kandydatów oczekujemy:

  • identyfikacji z misją Stowarzyszenia SPES
  • samarytańskiej postawy służby wobec osoby cierpiącej
  • gotowości do stałego podnoszenia kwalifikacji
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • jasne zasady awansu zawodowego
  • finansowanie specjalistycznych studiów, szkoleń i kursów zawodowych
  • po zakończeniu rocznego stażu - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji do bazy rekrutacyjnej

dostępnej po kliknięciu przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Informujemy, iż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi przez nas kandydatami.