Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

FEMESTAGE Eva Minge Sp. z o.o. / Internet / Multimedia / Polska / mazowieckie / Gdańsk
FEMESTAGE Eva Minge Sp. z o.o.

Femestage Eva Minge Sp. Z o.o.
poszukuje osobę do pracy na stanowisko:

Fashion Buyer
Polska / Gdańsk
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Efektywna współpraca z zagranicznymi producentami odzieży, materiałów oraz pozyskiwanie nowych,
  • Sprawna koordynacja procesu produkcji kolekcji,
  • Negocjacje handlowe (warunki współpracy, ceny, jakość, terminy),
  • Odpowiedzialność za terminowe dostarczenie produktów.

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów z zakresu handlu zagranicznego,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Silna orientacja na osiąganie wyników, elastyczność i inicjatywa w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • Zainteresowania modą i branżą odzieżową.
Oferujemy
Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
  • Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.