Piątek, 19. stycznia, mamy 19262 ofert pracy!

NES Global Talent / Serwis / Technika / Montaż / Polska / lubelskie / Sochaczew
NES Global Talent

Aktualnie dla naszego klienta –międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Finansowy / Samodzielny Księgowy
Polska / Sochaczew
Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • przygotowywanie raportów korporacyjnych i budżetowych zgodnie z SOX (US GAAP raportowanie)
  • ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa
  • kontrola danych finansowych i zapewnienie, że dane i transkacje finansowe są dokładne i odpowienio rozpoznane w programie Navision
  • rozliczanie podróży służbowych
  • sprawozdania GUS, Intrastat, Ochrona Środowiska, NBP
  • generowanie przelewów w systemie bankowym

Zakres odpowiedzialności
Jeżeli posiadasz:

  • ponad 5-letnie doświadczenie w finansach (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną kominikację
  • wykształcenie wyższe ekonomiczno-finansowe
  • znajomość przepisów podatkowych: VAT, CIT
  • bardzo dobre umiejętności w zakresie Excela
  • umiejętność wdrażania nowych narzędzi kontrolingowych
  • silne umiejętności interpersonalne i silne wyczucie odpowiedzialności
  • znajomość programu Navision lub Oracle (co będzie dodatkowym atutem)
Oferujemy
Możemy Ci zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie w rozwoju zawodowym
  • ciekawą pracę w przyjaznym środowisku pracy

Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą