Piątek, 19. stycznia, mamy 19262 ofert pracy!

Generali / Serwis / Technika / Montaż / Polska / lubelskie / Warszawa
Generali

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup
finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie.
Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów.
Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie
tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Analityk ds. Controllingu
Numer referencyjny: SPE/1801/913/1794
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
  • analizy szkodowe i cykliczne raportowanie wyników;
  • analityczne wsparcie procesu likwidacji szkód;
  • analizy ad-hoc z obszaru szkód;
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania mechanizmów raportujących;
  • dostarczanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu analizy danych.

  • wykształcenia wyższego, mile widziani absolwenci kierunków: Matematyka, Ekonomia, Metody ilościowe, Statystyka, bądź pokrewnych;
  • min. 2 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku pracy;
  • znajomości MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • min. dobrej znajomość SQL;
  • znajomość programu SAS, w tym języka programowania 4GL;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;
  • dokładności, rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • konsekwencji w podejmowanych działaniach;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej;
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali);
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego.
Kontakt