Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

Orbis S.A. / Informatyka / Administracja / Polska / lubelskie / Warszawa
Orbis S.A.

IBIS WARSZAWA OSTROBRAMSKA

Kucharz
Numer referencyjny: K/0118/IWO
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ

  • Czujesz się kimś wyjątkowym
  • Dzielisz naszą pasję gościnności
  • Nie ustajesz w swoim rozwoju
  • Masz odwagę pójść dalej
  • Czujesz w sobie ducha zdobywcy
  • Jesteś innowacyjny
  • Szacunek i zaufanie są dla Ciebie ważne

Jeżeli tak, to TY jesteś osobą, której szukamy

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Interesującą, dynamiczną pracę, pełną wyzwań
  • Możliwości rozwoju w ramach funkcjonującego systemu szkoleń i konkursów w ramach sieci hoteli należących do marek ACCOR
  • Pakiet świadczeń socjalnych i opieki medycznej

Zakres odpowiedzialności
POSZUKUJEMY

  • Osoby dla której pasją jest gotowanie, pełnej optymizmu w codziennej pracy
  • Osoby, który ma już doświadczenie kucharskie i co dnia je pogłębia jeszcze bardziej
  • Osoby, która lubi kontakt z innymi, współdziała w zespole i jest rzetelna w swojej prac

NASZE MOTTO

HAPPY GUESTS COME BACK!
Oferujemy
TWOJA MISJA

  • Obsługa gości hotelowych w restauracji (przygotowanie posiłków, serwis śniadaniowy i obsługa cateringowa wydarzeń hotelowych)
  • Wykorzystanie wszystkich posiadanych umiejętności w celu zagwarantowania naszym gościom najsmaczniejszych posiłków i potraw
  • Codzienny rozwój swojej pasji zawodowej, aby nasi goście powracali do naszej restauracji zadowoleni każdego dnia

Jeśli spełniasz nasze wymagania to z radością powitamy Cię W NASZYM ZESPOLE!

Kontakt
KONTAKT