Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

Smart - HR / Serwis / Technika / Montaż / Polska / opolskie / Katowice
Smart - HR

Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z branży gastronomicznej, w związku z rozbudową działu HR, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy
Polska / Katowice
Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzenie procesami kontroli kosztów wewnątrz grupy kapitałowej,
  • Współprojektowanie procedur kontrolnych,
  • Utrzymywanie i projektowanie narzędzi kontroli kosztów oraz raportów we współpracy z działem IT,
  • Opracowywanie i ulepszanie istniejących raportów i narzędzi kontrolnych w ramach grupy - budżetowanie, analiza wariancji, prognozowanie,
  • Optymalizację procesów i działań controllingowych w celu ich usprawnienia/zautomatyzowania/znormalizowania,
  • Udział we wdrażaniu systemów i narzędzi informatycznych w centrach obsługi klienta w celu wspierania i automatyzacji działań kontrolnych i raportowania,
  • Współpracę z Dyrektorem Generalnym, Dyrektorem Finansowym i Dyrektorem Controllingu.

Zakres odpowiedzialności
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Ukończenia studiów wyższych magisterskich z zakresu finansów, ekonomii lub pokrewnych,
  • Doświadczenia w obszarze IT, np. przy wdrażaniu systemów ERP, administrowaniu systemem i in,
  • Co najmniej 4-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku w controllingu,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,
  • Umiejętności pracy w zespole, doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie atutem,
  • Zdolności analitycznego myślenia,
  • Samodzielności.
Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w renomowanej, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych oraz bogaty pakiet socjalny,
  • Szansę pracy ze światowymi liderami z różnych sektorów i krajów,
  • Dużą niezależność, otwartą komunikację, przyjazną atmosferę,
  • Realne możliwości rozwoju w wielonarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

za pomocą przycisku:

(W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska)

www.smart-hr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.