Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

Polar Logistics Poland Sp. z o.o. / Kosmetyka / Wizaż / Polska / lubelskie / Marki k. Warszawy
Polar Logistics Poland Sp. z o.o.

NTG Polar Road Sp. z o.o. (dawniej Polar Logistics Poland Sp. z o.o.) jest obecna na polskim rynku od 2012 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 80 osób w trzech lokalizacjach: Gdynia, Katowice oraz Marki k. Warszawy. Podstawowa działalność firmy obejmuje transport drogowy, morski i lotniczy.

Połączenie Polar Logistics Group z Nordic Transport Group daje naszej firmie nowe możliwości rozwoju oraz poszerzenia swojej dotychczasowej oferty o dodatkowe usługi.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy
Polska / Marki k. Warszawy
Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy

  • Organizacja drogowych przewozów międzynarodowych
  • Bieżąca obsługa przesyłek
  • Nawiązywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami Polar Logistics
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami NTG / Polar
  • Pozyskiwanie zleceń transportowych
  • Dbanie o dobre relacje z podwykonawcami
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy na rynku

Zakres odpowiedzialności
Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • Mile widziane doświadczenie w przewozach na kierunku Skandynawskim
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office
Oferujemy
Oferujemy:

  • Korzystne warunki finansowe
  • Możliwość awansu w strukturach firmy oraz rozwoju zawodowego
  • Pakiety Medyczne, Karty Sportowe oraz szkolenia
  • Interesującą, samodzielną pracę w młodym i ambitnym zespole międzynarodowej firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.