Piątek, 19. stycznia, mamy 19262 ofert pracy!

Administracja publiczna / Polska / mazowieckie / Gdańsk
Klient portalu Praca.eu
Inspektor / Specjalista ds. Kadr
Polska / Gdańsk
Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej związanej z obsługą umów cywilnoprawnych,
  • Przygotowanie zaświadczeń o zatrudnieniu.
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Rozliczanie rachunków zleceniobiorców,
  • Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowej,
  • Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym,

Zakres odpowiedzialności
  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w warunkach dużego podmiotu leczniczego.
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,