Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

FRESENIUS NEPHROCARE POLSKA SP. Z O.O. / Transport / Spedycja / Polska / walia / Toruń
FRESENIUS NEPHROCARE POLSKA SP. Z O.O.

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.
światowy lider w dziedzinie dializoterapii
poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stacji dializ
w Toruniu na stanowisku:

Pielęgniarka dializacyjna
Polska / Toruń
Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie,
  • doświadczenie w pracy na stacji dializ/oddziale nefrologicznym mile widziane.

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia - do indywidualnego uzgodnienia: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu lub na kontrakcie,
  • warunki wynagrodzenia – do uzgodnienia,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach naukowych,
  • stabilne zatrudnienie.
Oferujemy

W grupie Fresenius Medical Care wszystkich pracowników
łączy wspólny cel: zdrowie naszych pacjentów.
Będziemy zaszczyceni jeśli zechcesz dołączyć do naszego zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (cv + list motywacyjny wraz ze wskazaniem ) z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku: