Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

Wadwicz Sp. z o.o. / Logistyka / Polska / kujawsko-pomorskie / Kraków
Wadwicz Sp. z o.o.

„Wadwicz" to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce. Lata doświadczeń na rynku pracy pozwoliły nam wypracować dzisiejszy model współpracy, który na pierwszym miejscu stawia Pracownika. Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi.

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Księgowy
Polska / Kraków
Opis stanowiska

Na czym polega praca?

  • obsługa klientów biura na pełnej księgowości
  • sporządzanie polityki rachunkowości, sprawozdań finansowych dla spółek z o.o. i komandytowych
  • praca w programie Optima

Zakres odpowiedzialności
Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na stanowisku co najmniej samodzielnego księgowego
  • dobrej orientacji w przepisach podatkowych dla firm z sektora MŚP
  • dobrej organizacja pracy
  • bardzo dobrej znajomości programu Optima
  • mile widziane doświadczenie z programem Symfonia
Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę (opcjonalnie możliwość rozliczania poprzez fakturę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • po kilku miesiącach współpracy możliwości awansu
  • wsparcie prawne ze strony radców prawnych współpracujących z biurem

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – aplikuj poprzez przycisk