Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

Handel / Polska / lubelskie / Warszawa
Klient portalu Praca.eu
Asystent/ka biura
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów i materiałów na spotkania,
  • współpraca z zewnętrznymi usługodawcami (kurierzy, dostawcy),
  • współpraca wewnątrz organizacji z innymi działami,
  • czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji w firmie,
  • przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby przełożonych,
  • przygotowywanie pism do organów administracji publicznej, klientów, partnerów,
  • zarządzanie kalendarzem przełożonych,
  • obsługa korespondencji, połączeń telefonicznych w języku polskim i angielskim,
  • organizowanie i koordynowanie podróży służbowych, konferencji, spotkań biznesowych, wewnętrznych spotkań firmowych.

  • doświadczenia na podobnym stanowisku –  warunek konieczny,
  • wysokiej etyki zawodowej,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej znajomości języka angielskiego -  poziom B2 warunek konieczny,
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • bardzo dobrej komunikacji,
  • zaangażowania, odpowiedzialności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności planowania i wyznaczania priorytetów,
  • umiejętności obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".