Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

Nigel Frank International / Logistyka / Polska / lubelskie / Warszawa
Nigel Frank International

Nigel Frank International jest liderem w rekrutacji specjalistów  Microsoft (.NET, MS Sharepoint, BI, MS Dynamics CRM, AX, NAV). Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy
Numer referencyjny: 11012018ak1
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Młodszy Księgowy/ Młodsza Księgowa dla jednego z naszych klientów na ternie Warszawy.

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym ze wskazaniem na środki trwałe.
  • Znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • Wcześniejsze doświadczenie z programem Symfonia lub Dynamics AX (mile widziane)
  • Wyższe wykształcenie.
  • Dobry poziom j. angielskiego

Zakres odpowiedzialności

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie i weryfikowanie dokumentów księgowych.
  • Wystawianie dokumentów magazynowych i uzgadniać stany magazynowe.
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych.
  • Prace administracyjne, wsparcie działu.
  • Zarządzanie i archiwizacja dokumentami firmy, zgodnie z polityką firmy.
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz.
Oferujemy

Ofejujemy:

  • Umowę na około ok. 2 lata z możliwością przedłużenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z szerokim pakietem benefitów: karta MultiSport, programu kafeteryjny, platformy do nauki języka angielskiego oraz karty BenefitLunch.
  • Krótszy czas pracy w piątki.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.