Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp.k. / Logistyka / Polska / pomorskie / Poznań
Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp.k.

Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Poznaniu na Grunwaldzie, działa w branży accounting outsourcing już od czternastu lat.
Obsługujemy głównie spółki, pomagając im w księgowaniu dokumentów, obliczaniu podatku dochodowego CIT oraz rozliczaniu podatku od towarów i usług VAT.
W naszej ofercie znajdują się usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe w pakietach podstawowym, rozszerzonym i komfortowym.
Wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów, zapewnia na bieżąco pomoc i wsparcie merytoryczne naszym Klientom.

Samodzialna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Polska / Poznań
Opis stanowiska
  • księgowanie dokumentów źródłowych zgodnie z prawem bilansowym i podatkowym
  • kontrola poprawności sald kont bilansowych i wynikowych oraz rozrachunków z kontrahentami
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT / VAT
  • przygotowanie sprawozdań finansowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • przygotowanie sprawozdań do GUS

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość Kadr i Płac
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w nowoczesnym biurze
  • przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy w młodym zespole
  • elastyczny czas pracy
  • duży zakres samodzielności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ
lub na adres ul. Marcelińska 48, 60-354 Poznań.