Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

DTH Selection / Informatyka / Administracja / Polska / słoweński raj
DTH Selection

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest globalny dostawca przemysłowych systemów mycia, dezynfekcji oraz uzdatniania wody. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży (Food & Beverage)
Polska
Opis stanowiska

Region: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Promocja i sprzedaż produktów, systemów wśród klientów z branży spożywczej, napojowej oraz przetwórstwa żywności.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla użytkowników i projektantów.
  • Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji branżowych.
  • Realizacja zakładanych planów sprzedaży.
  • Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami.

Zakres odpowiedzialności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunkach technologia żywności, chemia spożywcza lub pokrewnych.
  • Znajomość technologii produkcji i przetwarzania żywności, procesów mycia i dezynfekcji oraz uzdatniania wody.
  • Umiejętność przygotowania założeń projektowych, dokumentacji, ofert dla inwestycji.
  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu, rzetelność i zaangażowanie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Znajomość środowiska CAD będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych.
  • Dyspozycyjność.
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Posiadanie prawa jazdy kat B.
Oferujemy

Firma Oferuje:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników.
  • Narzędzia pracy do pełnej dyspozycji: samochód, notebook, telefon.
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji (szkolenia w kraju i zagranicą).
  • Wsparcie zespołu oraz miłą atmosferę pracy.
Kontakt

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres

rekrutacja@dth-selection.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.