Wtorek, 16. stycznia, mamy 19630 ofert pracy!

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. / Administracja publiczna / Polska / mazowieckie / Gdańsk
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Inspektor / Specjalista ds. Kadr
Numer referencyjny: REKRUTACJA D1.110.10.2018
Polska / Gdańsk
Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej związanej z obsługą umów cywilnoprawnych,
  • Rozliczanie rachunków zleceniobiorców,
  • Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowej,
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Tworzenie różnorodnych raportów oraz zestawień kadrowych,
  • Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym,
  • Przygotowanie zaświadczeń o zatrudnieniu.

Zakres odpowiedzialności
  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy,
  • Obsługa komputera (MS Office),
  • Odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu,
  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na czas zastępstwa,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w warunkach dużego podmiotu leczniczego.
Kontakt

Zgłoszenia prosimy kierować do Działu Kadr i Płac
  za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ"

z dopiskiem w temacie e-maila REKRUTACJA D1.110.10.2018.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.