Piątek, 19. stycznia, mamy 19262 ofert pracy!

Orbis S.A. / Informatyka / Administracja / Polska / kujawsko-pomorskie / Kraków
Orbis S.A.

Mercure Kraków Stare Miasto, w którym serwowany jest Najlepszy Deser w Krakowie (w opinii uczestników Restaurant Week Polska) poszukuje osoby, która zechce wraz z nami zadziwiać naszych Gości i wprowadzać ich w nowy wymiar doświadczania gastronomii...

Food & Beverage Manager (Kierownik Gastronomii)
Numer referencyjny: FBM/MKOT/0118
Polska / Kraków
Opis stanowiska
OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI

  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać

  • Rozwój członków zespołu daje Ci satysfakcję

  • Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność

  • Uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją

  • Jesteś innowacyjny

  • Dzielisz naszą pasję gościnności

  • Czujesz w sobie ducha zdobywcy

  • Szacunek i zaufanie są  dla Ciebie ważne

JAK O CIEBIE ZADBAMY

  • Zapewnimy Ci umowę o pracę wraz z bogatym pakietem socjalnym

  • Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach

  • Damy możliwość rozwoju w światowej sieci AccorHotels

Zakres odpowiedzialności
OCZEKIWANIA

Powinieneś być osobą otwartą, chętną do poznawania nowych zagadnień, pozyskiwania i rozwijania umiejętności. Potrafisz pracować z innymi, dążyć do osiągnięcia wspólnego celu i mieć  z tego satysfakcję. Starasz się osiągać oczekiwane rezultaty świadcząc jak najlepsze usługi. Komunikujesz się w języku angielskim. Gastronomia jest Twoją pasją. Masz doświadczenie w kierowaniu zespołem a jego rozwój jest Twoja satysfakcją.

Oferujemy
MISJA

W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia jak i zdobytej wiedzy, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą i przyjazną obsługą, jak i indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem. Będziesz zapewniał najwyższą jakość śniadania, lunchu, kolacji jak również usługi room-service oraz bankietów. Zadbasz o realizację określonych wskaźników jak również będziesz przygotowywał raporty związane ze swoim obszarem działania.

Kontakt
KONTAKT