Wtorek, 16. stycznia, mamy 19630 ofert pracy!

Staff In sp. z o.o. / Edukacja / Nauka / Szkolenia / Polska / kaliningradzki / Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
Staff In sp. z o.o.

Rolą Staff In Sp. z o.o. jest otwieranie przed Kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, jeśli jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań i nie lubisz monotonii- jesteś dla nas idealnym kandydatem. Sprawdź nas!!

Agencja Pracy Staff In Sp. z o.o. (numer w rejestrze zatrudnienia 11088) obecnie dla jednego z Klientów zlokalizowanych w Biskupicach Podgórnych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Kierownik działu księgowości
Polska / Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
Opis stanowiska
Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłową pracą zespołu księgowego
  • nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych
  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych,  podatkowych i statystycznych (CIT, VAT, GUS)
  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, analiz oraz raportów na potrzeby Zarządu
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

Zakres odpowiedzialności
Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziane kierunki:  rachunkowość, finanse
  • doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem
  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz przepisów podatkowych
  • umiejętność interpretowania przepisów prawa podatkowego i rachunkowego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • umiejętność obsługi systemu finansowego SYMFONIA (Finanse i Księgowość, Handel)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • systematyczność, dokładność i terminowość
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy
Oferujemy:

  • darmowy dojazd dla pracowników z poza Wrocławia
  • umowę o pracę
  • kartę Benefit Multisport
  • dofinansowanie do posiłków
Kontakt

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

(z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Agencja Pracy Tymczasowej Staff In Sp. z o.o. - numer w rejestrze zatrudnienia 11088