Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

Diera Sp. z o.o / Kosmetyka / Wizaż / Polska / lubelskie / Warszawa
Diera Sp. z o.o

Może to właśnie Ciebie szukamy!
Poszukujemy kreatywnej młodej osoby do pracy w dużej  firmie spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Spedytor krajowy i międzynarodowy
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • wyszukiwanie optymalnych rozwiązań transportowych
  • nadzorowanie i kontrolowanie procesów transportowych
  • przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych

  • bardzo dobra znajomość specyfiki transportów drogowych FTL/LTL
  • minimum wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: transport/logistyka
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • znajomość jęz. angielskiego lub innego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość obsługi komputera
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym
  • stabilność zatrudnienia (bardzo niski wskaźnik rotacji)
  • pakiet medyczny
  • miłą atmosferę pracy w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość samorealizacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.