Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

Fundacja WWF Polska / Bankowość / Finanse / Polska / lubelskie / Warszawa
Fundacja WWF Polska

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Działając od ponad 60 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynia się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie. WWF Polska od ponad 20 lat nieprzerwanie działa na rzecz ochrony przyrody w Polsce i na świecie.

Obecnie do naszego biura w Warszawie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Administrowania Projektami
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • zapewnienie wsparcia kierowników projektów
  • kontrolowanie kompletności i dokładności ewidencji księgowej projektów
  • rozliczanie i raportowanie projektów zgodnie z postanowieniami umów z darczyńcami i grantodawcami
  • współpraca z kierownikami projektów, księgowymi, grantodawcami oraz zespołami finansowo-księgowymi sub-beneficjenta dotacji
  • wsparcie w zakresie opracowywania budżetów oraz prognoz dla projektów
  • analizowanie, przygotowywanie informacji i danych finansowych dla kierownictwa
  • i grantodawcy
  • asysta przy wewnętrznych i zewnętrznych audytach projektów oraz przy audytach ustawowych
  • wsparcie w realizacji zaleceń pokontrolnych

Zakres odpowiedzialności

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: księgowość, finanse, ekonomia, zarządzanie
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja czasu pracy, dokładność i skrupulatność
  • mile widziane doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej oraz w rozliczaniu projektów grantowych
Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i nauki podczas pracy w środowisku otwartym na dzielenie się wiedzą
  • współudział w rozwoju działalności WWF w Polsce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.