Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

Pofam Poznań sp. z o.o. / Polska / dolnośląskie / Łódź
Pofam Poznań sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do Wojewódzkiej Poradni Zaopatrzenia Ortopedycznego w Łodzi na stanowisko:

Technik protetyk / Biomechanik
Polska / Łódź
Opis stanowiska
  • wykonywanie modularnych protez stałych (definitywnych) kończyn dolnych
  • wykonywanie aparatów ortopedycznych

Zakres odpowiedzialności
  • wykształceniem kierunkowe
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV wraz z listem motywacyjnym i zdjęciem prosimy przesyłać

za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".