Wtorek, 16. stycznia, mamy 19637 ofert pracy!

P.H.U. Euro - Trans Sp. z o.o. / Logistyka / Polska / lubelskie / Warszawa
P.H.U. Euro - Trans Sp. z o.o.

Firma transportowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej, poszukuję osoby na stanowisko:

Młodszy/a Księgowy/a
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Wsparcie Działu Księgowości w zakresie księgowania dokumentów
  • Wstępna kontrola dokumentów i ich wprowadzanie do programu Sage Symfonia Finanse i Księgowość
  • Wsparcie zespołu księgowego w bieżących obowiązkach

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • Wiedza z rachunkowości i zasad księgowania
  • Dobra znajomość programu MS Office
  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Praktyczna umiejętność obsługi systemu Sage Symfonia Finanse i Księgowość
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".