Sobota, 20. stycznia, mamy 19152 ofert pracy!

Staff Partners / Logistyka / Polska / lubelskie / Warszawa
Staff Partners

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

 Aktualnie dla jednego z Naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Numer referencyjny: KS/01/2018
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
  • udział w procesie zamknięcia roku
  • zbieranie danych będących podstawą przygotowania miesięcznych i rocznych danych księgowych
  • mapowanie danych zgodnie z planem kont
  • przygotowywanie raportów analitycznych dotyczących sprawozdawczości
  • udział w projekcie analizy finansowych danych historycznych

Zakres odpowiedzialności
  • minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości lub audycie
  • znajomość księgowości bankowej
  • umiejętność raportowania
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobrą znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • umiejętności komunikacyjne i analityczne
Oferujemy
  • umowę o pracę na czas określony
  • wynagrodzenie w wysokości 5 000 - 10 000 zł brutto
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Oferta pracy tymczasowej, nr licencji Ministerstwa Pracy: 386/3