Wtorek, 20. lutego, mamy 20836 ofert pracy!

Architektura / Polska / dolnośląskie
Klient portalu Praca.eu
Projektant wnętrz
Polska
Opis stanowiska
Będziemy oczekiwali:
  • Realizacji wizualizacji 3D, i specyfikacji wyposażenia dla naszych klientów
  • Kreatywnych propozycji wystroju wnętrz i uczestnictwa w procesie projektowania mebli
  • Dokonywania inwentaryzacji projektowanych pomieszczeń w różnych lokalizacjach w Polsce, Europie i na świecie

Zakres odpowiedzialności
Wystarczy, że:
  • Posiadasz doświadczenie w projektowaniu wnętrz
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie, choć mile by było gdyby było związane z projektowaniem wnętrz i/lub mebli
  • Posiadasz znajomość języków obcych takich jak angielski, niemiecki, francuski, choć nie jest to warunek konieczny by znać je wszystkie
  • Nie jest Ci obca umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dobre wynagrodzenie
  • Dobrą atmosferę