Czwartek, 22. lutego, mamy 20430 ofert pracy!

Work & Business Solutions / Luksemburg / Løsning
Work & Business Solutions

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta – duńskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Frezarki MAZAK
Numer referencyjny: CNC/DN/18
Luksemburg / Løsning
Opis stanowiska
  • Programowanie i obsługa frezarek CNC (Mazatrol).
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem.
  • Dobór narzędzi i parametrów.
  • Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Zakres odpowiedzialności
  • Doświadczenie w programowaniu frezarek Mazak.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie w oparciu o posiadane doświadczenie i umiejętności (160 – 195 DKK brutto/h).
  • Nadgodziny płatne dodatkowo 60 DKK brutto/h.
  • Godziny pracy: pn – czw 7-15; pt 7 - 14.30
  • Pomoc w relokacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku