Wtorek, 20. lutego, mamy 20836 ofert pracy!

Andels Łódź Sp. z o.o. / Polska / dolnośląskie / Łódź
Andels Łódź Sp. z o.o.

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największa austriacka grupa hoteli z 26-letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.viennahouse.com

W czym jesteś naprawdę dobry?

Podziel się swoim talentem!

Masażysta / Masażystka
Polska / Łódź
Opis stanowiska
Jeżeli lubisz

  • wykonywać zabiegi masażu oraz interesuje Cię kosmetologia
  • dbać o dobre samopoczucie Gości
  • odpowiadać na potrzeby Gości, proponując im właściwe produkty SPA
  • tworzyć relaksujące przestrzenie i dbać o czystość
  • wykonywać pracę recepcyjną

Zakres odpowiedzialności
I wyróżnia Cię

  • doświadczenie w wykonywaniu masaży
  • chęć rozmawiania z Gośćmi w języku angielskim
  • pogodą ducha, a bez kontaktu z ludźmi usychasz
Oferujemy
to jesteś osobą, której szukamy w andel's by Vienna House Łódź.

Zapewnimy Ci

  • przestrzeń do bycia sobą i rozwijania swoich pasji
  • uczestnictwo w szkoleniach w ramach Vienna House Academy
  • stabilną i dającą satysfakcję pracę

Jesteśmy dobrzy w wielu rzeczach, ale jeszcze nie we wszystkim. Dlatego zawsze poszukujemy tych, którzy przejmują inicjatywę i zaskakują swoim zaangażowaniem, umiejętnościami i talentem.

Kontakt