Niedziela, 18. lutego, mamy 20712 ofert pracy!

Transport / Spedycja / Polska / lubelskie / Stok Lacki
Klient portalu Praca.eu
Opiekunka dziecięca / Niania
Polska / Stok Lacki
Opis stanowiska
  • praca 5 dni w tygodniu (6-8 godzin do ustalenia)
  • organizowanie czasu dzieciom w formie zabaw, gier, zajęć plastycznych, czytania książek itp.
  • spacer/wyjście na dwór (ogrodzony teren posesji)
  • przypilnowanie dzieci przy codziennych czynnościach - posiłki, umycie rąk itp. (są samodzielne)

Zakres odpowiedzialności
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub kursy opiekunki dziecięcej, animatora zabaw
  • mile widziane uzdolnienia plastyczne (praca z dziećmi)
  • punktualność i dyspozycyjność
  • własny środek transportu (dojazd)
  • brak nałogów, dobry stan zdrowia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".