Niedziela, 18. lutego, mamy 20713 ofert pracy!

Orbis S.A. / Medycyna / Służba zdrowia / Polska / śląskie / Szczecin
Orbis S.A.

NOVOTEL SZCZECIN CENTRUM

Kierownik ds. Rekreacji
Numer referencyjny: KR/0218/NSC
Polska / Szczecin
Opis stanowiska
OSOBOWOŚĆ

  • Czujesz się kimś wyjątkowym
  • Dzielisz naszą pasję gościnności
  • Nie ustajesz w swoim rozwoju
  • Masz odwagę pójść dalej
  • Czujesz w sobie ducha zdobywcy
  • Jesteś innowacyjny
  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Szacunek i zaufanie są  dla Ciebie ważne

Jeśli TY jesteś tą osobą, to MY jesteśmy właściwym ZESPOŁEM DLA CIEBIE

Zakres odpowiedzialności
NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Uprawnienia ratownika wodnego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Minimum roczne doświadczenie w branży fitness,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Rozumienie oczekiwań klientów,
  • Nienaganna kultura osobista i prezencja,
  • Wysoka orientacja na klienta,
  • Zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu, dyspozycyjność, dynamizm, dokładność, sumienność.

TWOJA MISJA

Jako Kierownik Rekreacji będziesz odpowiedzialny za zapewnienie  gościom najwyższej  jakości produktu i obsługi w hotelowym centrum  Welness, realizację polityki handlowej  hotelu w zakresie rekreacji oraz osiągnięcie zaplanowanych wyników.

Oferujemy
NASZA OFERTA:

  • praca w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w największej sieci hoteli w Polsce,
  • możliwość rozpoczęcia kariery międzynarodowej w strukturach sieci ACCOR,
  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe i kompetencje menedżerskie,
  • szereg benefitów socjalnych, w tym prywatną opiekę medyczną.
Kontakt