Niedziela, 25. lutego, mamy 21108 ofert pracy!

Dussmann Polska Sp. z o. o. / Edukacja / Nauka / Szkolenia / Polska / lubelskie / Warszawa
Dussmann Polska Sp. z o. o.

Międzynarodowa firma z branży FM, w związku z intensywnym rozwojem zatrudni na stanowisko:

Kierownik Ochrony Obiektu
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
  • Kontrola oraz zapewnienie bezpieczeństwa na terenie podległych obiektów,
  • Zarządzanie ekipą ochrony,
  • Nadzór nad gospodarką powierzonego mienia.

Zakres odpowiedzialności
  • Doświadczenie w pracy na obiektach biurowych klasy A,
  • Znajomość systemów kontroli dostępu, obsługi centrali pożarowych, telewizji przemysłowej,
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników,
  • Biegła obsługa komputera, znajomość programów Word i Excel.

Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenia i pakiety medyczne,
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi, wsparcie i pomoc podczas przejmowania nowych obowiązków.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".