Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20315 ofert pracy!

Noack Polen Sp. z o.o. / Kadra zarządzająca / Polska / kujawsko-pomorskie
Noack Polen Sp. z o.o.

Noack Polen Sp. z o.o. – międzynarodowa firma z branży diagnostyki laboratoryjnej, uznany dostawca produktów kontroli jakości dla potrzeb przemysłu spożywczego i laboratoriów badawczych poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży – Doradca Klienta
Numer referencyjny: PH2018
Polska
Opis stanowiska
  • praca na powierzonym terenie / biuro Spółki

  • wykształcenie wyższe z zakresu mikrobiologii, biotechnologii, technologii żywności lub podobne
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności znajomość pakietu Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem (ew. praca w Laboratorium analiz żywności)
  • preferowane miejsce zamieszkania: województwo śląskie lub łódzkie
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".