Środa, 21. lutego, mamy 20483 ofert pracy!

REKRUTACJE.COM.PL / Architektura / Polska / lubelskie / Warszawa
Aplikuj na stanowisko
Ogłoszenie numer: 4814435, z dnia 08.02.2018
REKRUTACJE.COM.PL

Nasz Klient, firma współpracująca z deweloperami w Warszawie, odpowiedzialna za prowadzenie inwestycji, usług w zakresie wykończenia i aranżacji wnętrz, głównie mieszkaniowych ale nie tylko, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji poszukuje:

Architekt Wnętrz
Polska / Warszawa
Opis stanowiskaArchitekt będzie odpowiedzialny za  przygotowywanie projektów wnętrz i aranżacji mieszkań, niekiedy biur, współpracę z inwestorem, kontakty z dostawcami elementów aranżacji wnętrz, nadzór nad realizacją inwestycji wykończeniowej we współpracy z kierownikiem projektu fit out.


 

 
Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w pracach związanych z architekturą wnętrz; firma chętnie zatrudni osoby początkujące w zawodzie architekta wnętrz
Oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość rozwoju, także awansu, i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.


 

Kontakt

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji za pomocą przycisku:


 


APLIKUJ TERAZ


 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).